2018-10-01
Rada Pedagogiczna
Kadra pedagogiczna w naszej szkole w roku szkolnym 2023/2024 składa się z nauczycieli (bez nauczcyieli pozostających na urlopach zdrowotnych):
- Renata Monika Osica-Duszczyk - dyrektor szkoły, współorganizowanie kształcenia sp., biologia
- Anna Bartnicka - społeczny zastępca dyrektora szkoły, wychowawca klasy IIa, edukacja wczesnoszkolna, współorganizowanie kształcenia sp.
- Mirosława Adamska - religia klasy III-VIII
- Małgorzata Bedyńska - WOS i historia w klasach IV-VIII
- Edyta Pelagia Białek - logopeda, neurologopeda, zajęcia wychowawczo-rewalidacyjne
- Elżbieta Dębicka - oddział przedszkolny, wychowawca w oddziale przedszkolnym "Zuchy", tzw. "zerówka"
- Iwona Dróżdż - wychowawca kl. VI, chemia i matematyka w kl. IV, VI i VII
- Marzena Fila - oddział przedszkolny, wychowawca w oddziale przedszkolnym "Mali Odkrywcy", tzw. "zerówka"
- Adam Górski - edukacja informatyczna kl. I-III, informatyka IV-VIII
- Bożena Jachacy - przyroda i geografia w kl. IV-VIII
- Elżbieta Halina Kąkol - wychowawca kl. Va, plastyka, technika, EDB, innowacja pedagogiczna, współorganizowanie kształcenia sp.
- Marta Kąkol - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. IIb, współorganizowanie kształcenia sp., wychowanie do życia w rodzinie
- Alicja Małgorzata -Kliczbor oddział przedszkolny, wychowawca w oddziale przedszkolnym "Biedronki"
- Magdalena Anna Misztalska - oddział przedszkolny, wychowawca w oddziale przedszkolnym "Jeżyki"
- Iwona Niuk - wychowawca świetlicy szkolnej, terapia pedagogiczna
- Jadwiga Migacz-Banach - wychowanie fizyczne kl. I-IV, innowacja pedagogiczna
- Bożena Paczuska - oddział przedszkolny, wychowawca w oddziale przedszkolnym "Biedronki"
- Tomasz Paszkowski - język niemiecki kl. VII-VIII
- Michał Pieniak - wychowanie fizyczne kl. V-VIII, SKS
- Dorota Poźniecka - muzyka kl. III-VII
- Bogusława Jolanta Rosłaniec - współorganizowanie kształcenia sp., religia
- Barbara Sabak - współorganizowanie kształcenia sp,. biblioteka szkolna
- Monika Seredziuk - wychowawca kl. III, edukacja wczesnoszkolna, współorganizowanie kształcenia sp.
- Agnieszka Siemińska - język angielski klasy I-VIII, wychowawca kl. VIII
- Monika Staruzik - fizyka kl. VII-VIII, matematyka kl. Va i b, kl. VIII
- Aneta Urban - zajęcia wychowawczo-rewalidacyjne
- Katarzyna Wieczorek-Czajka - wychowawca kl. IV, język polski w kl. IV, Va, VI i VII
- Agnieszka Wierzbicka - wychowawca kl. I, edukacja wczesnoszkolna
- Julita Winiarek-Cyran - wychowawca kl. Vb, język polski, psycholog szkolny
- Arleta Wojciechowska-Kajak - pedagog szkolny, TUS, rewalidacja, doradztwo zawodowe kl. VII-VIII, współorganizowanie kształcenia sp.
- Sylwia Woś - koordynator i wychowawca świetlicy szkolnej, wychowawca kl. VII